شقق للبيع في مدينة المستقبل, صفحة 160

5,009 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع "استلام فوري" في كمبوند نيوبوليس

    Better Estate Investment logo image

    نيوبوليس - وادي دجلة, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 72م متشطبه بالتكيفات في سوديك بمقدم 5% فقط

    Roots Real Estate logo image

    شرق فالي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٩٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيب مميز بجوار ماونتن فيو المستقبل+ 0% مقدم

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر لقطه وبأفضل لوكيشن بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ارضي| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري في بيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٥١٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 43م جاهزة للسكن الان في بيتا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه في أليفا ماونتن فيو بمقدم220ألف

    Roots Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر بالمستقبل +خصم50% لفتره محدودة

    Roots Real Estate logo image

    الفراشه, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو استلام فوري بالتقسيط ع8 سنين في كمبوند سراي

    Closer logo image

    إلم تري بارك, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 153م استلام فوري مرحلة Clusters

    Mrkt Shake logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، كابيتال جاردنز

    Remax Today logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١١٢ متر مربع

    ٨٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو جاهز للسكن في قلب المستقبل سيتي بسعر لقطه

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٦٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بفيو مميز علي لاند سكيب أستلام فوري

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب "الداون تاون" - كمبوند بلوم فيلدز

    Better Estate Investment logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر و0%مقدم في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقة 3غرف فمرحلة Essa في سراي sarai بخصم كاش 50%

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم5% شقه 2نوم بجوار مدينتي في سراي بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 207م كورنر استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شقه ارضي بجاردن وبفيو مميز بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف| استلام فوري بخصم 40%| بيتا جرينز مستقبل

    BETA EGYPT logo image

3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٩٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاصة للبيع في كمبوند سراي (Sarai) ايلان

    Better Estate Investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٢٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري في BLOOMFIELDES المستقبل بأقساط11س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٧٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر متر علي طريق السويس بالمستقبل+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    في الشرق, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٨١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع