شقق للبيع في بلوم فيلدز, صفحة 4

644 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٧٤٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة فى قلب المستقبل بافضل فيو

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٨٬١٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب استلام فوري في بلوم فيلدز

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف استلام فوري ارضي بجاردن في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٩٧٬٨٣٥ جنيه

    شقه بموقع مميز 125 متر بمقدم : 3,040,000 للبيع

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف 165 متر في تيراسيس بلوم فيلدز بسعر ممتاز

    Wnsta how logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة 3غرف 178م موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اقل من سعر السوق في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٩٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية واسعة موقع مميز - بلومفيلدز استلام قريب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية أرضي بحديقة في بلومفيلدز , استلام سنتين

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٧٩٬٨١٥ جنيه

    شقة بفيو لاند سكيب للبيع في بلوم فيلدز مستقبل سيتي

    Smart Assets Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٤٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية واسعة في بلومفيلدز استلام قريب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة عائلية أرضي بحديقة كبيرة في بلومفيلدز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في بلومفيلدز بأنظمة سداد مرنة, موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة في بلومفيلدز, على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في بلومفيلدز إطلالة مميزة على اللاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في بلومفيلدز بڤيو مفتوح على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استثمارية مميزة في بلومفيلدز بمقدم مناسب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٣ غرف نوم استلام فوري في بلوم فيلدز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٨٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة ٢ غرفة استلام فوري موقع مميز تطوير مصر

    Edge Real Estates logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاردن استلام فوري افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٢٩٬٧١٧ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين للبيع ف بلوم فيلدز افضل لوكيشن بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في بلومفيلدز بڤيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو لاندسكيب بلومفيلدز 5٪ مقدم 11 سنه تقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك بفيو مفتوح بخصم على الكاش لفتره محدوده

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٩٬٥٧٥ جنيه/متر مربع