شقق للبيع في مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 5

28,388 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة احلي تقسيمة 3 غرف 150م بأقل مقدم استلام سنة

    ARC Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند تاج سيتي – إطلالة جاردن

    Chances Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٥٦٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ميفيدا بوليفارد بموقع مميز

    Fortune Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ١٤٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز متشطبه – شقة بإطلالة مميزة

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين جاهزه للمعيشه في كمبوند هايد بارك

    Falcon for Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • ساوث اكاديمي

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب في تاج سيتي

استوديو

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة220متر فى الياسمين4 متشطبة استلام فورى

    S signature logo image

    الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع لقطه بجوار ميفيدا بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩١ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس غرفتين كمبوند وان قطامية

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٠٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك باقل سعر في الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٥٤٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 5A بالم هيلز نيو كايرو – مرحلة

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٤١٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف في ماونتن فيو 1.1 تكمله اقساط

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ووتر واي 1 – التجمع الخامس

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ذا واتر واى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٨٨٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة250م ف القرنفل6 متشطبة استلام فورى بالفرش

    S signature logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في 90 Avenue – تشطيب كامل مع مطبخ

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٧٠٥٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه بجاردن استلام فوري دابل فيو علي لاجون

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٣٥ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 7

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في واتر واي 1 – غرفتين ماستر

    Catchers investment logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١٠٢٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك باقل سعر في الماركت فيومميز

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٥١٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة 230م دور ارضي بحديقة 250م للبيع الشويفات

    City One logo image

    شارع الشويفات, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ والتكييفات للبيع بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2 غ بحري علي طريق السويس في تاج سيتي بخصم 50%

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • نجم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٥٠٬٤٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Royal Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,نجم

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بفيلاتت الدفاع الوطني

    مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬١٥١٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بيت الوطن الحي الأول استلام فور ميني كمبوند

    El Hefny Group logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٥٠ م بجاردن٥٠م للبيع باقل سعر في هايد بارك

    Nile Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف جاهزه للمعيشه سور بسور مع السوق الشرقي.

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٬٦٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالرخام في كمبوند سيتي جيت

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ١٠٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • تو جيزر

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٨٬٨٣٢ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    استوديو, 1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…