شقق للبيع في كايرو فيستيفال سيتى, صفحة 8

316 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٥٦٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في كايرو فيستيفال سيتي,169متر

    Prime Company logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١١٨٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري متشطبة بالكامل وبالتقسيط علي 5 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٠١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬١٥٢ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٨٠٬٥١٢ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالطابق السادس في كايرو فيستيفال 169متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٦٬٧٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٥٬٧١٦٬٢٤٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه في كايرو فيستيفال سيتي, 266متر

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٣٤٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة تطل على حديقة للبيع في كايرو فيستيفال .

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي - ليفينج

    Treasure Real estate logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري على اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات استلام فوري على اقساط.

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال ع5س

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال ل5س

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٢ متر مربع

    ١٣٠٬٦٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باميز فيو شقه متشطبه استلام فوري كايرو فيستفال10%م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري في كايرو فيستيفال قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه متشطبه استلام فوري في كايرو فيستيفال قسط

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة استلام فوري متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٩٨٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك فوري170م في CFC بمقدم 2,550,000 متشطبة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م أستلام فوري متشطبة بالتكييفات CFC

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٩٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل غرفتين+ناني موقع مميز أستلام فوري في CFC

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٩٨٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣٠٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة 238م بأقل سعر متشطبة بالتكييفات استلام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٩٧٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 3 غرف+ناني بمقدم 2,955,000 متشطبة في CFC

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٥٠٬٧٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بقدم 10% استلم شقتك فوري في كايرو فيستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 212م استلام فوري متشطبة بالتكييفات قسط 4 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ١٥٠٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 203م استلام فوري متشطبة بالتكييفات قسط 4 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٥٠٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شقة ٢٦٩م متشطبة بالتكييفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٩٧٬٧٦٩ جنيه/متر مربع