شقق للبيع في المستثمرين الجنوبية, صفحة 35

1,187 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في الماركت فيو مباشر لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للببيع متشطبة الترا لوكس بالتجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر دقايق من AUC بالتجمع بأقساط حتي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريفرتون, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 168م جاليريا مون فالي جولدن سكوير مفروشة

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م جاليريا مون فالي جولدن سكوير

    M.S.K Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالتجمع الخامس المستثمرين الجنوبية 165

    Impact Investments logo image

    كونكورد بلازا, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 210متر المستثمرين امام كمباوند زيزينيا متشطبة

    Al Ofok Investment logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة بالكامل مع حديقة للبيع في 90 أفينيو

    Experts Home logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة متشطبة بالكامل – جاليريا مون فالي

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع التجمع الخامس كمبوند حي عربية موقع مميز

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه باقل من سعر الشركه استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل تشطيب كامل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٦٣٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٤٦١٬٤١٨ جنيه

    افضل سعر لشقة 157م استلام فورى فيو مميز بجاردن 57م

    Property Hills Star logo image

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان فى قلب القاهره الجديده وحده متشطبه

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦١٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الإطلالةعلى المسابح -تشطيب كمل - استلام فورى

    Selective logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حي عربية خلف كونكورد بلازا بسعر لقطة

    M.S.K Real Estate logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بتسهيلات بالمستثمرين الجنوبي ش 190م 3/4تشطيب

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع دور اول ١٥٠ م في Village Gate Compound

    Waystar Investment logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعة البيع لمستثمرين الجنوبية 120 دور ثاني س لوكس

    Next Level Properties logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | فيلدج جيت بالم هيلز | شقة مميزه

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثنائية للبيع في التجمع الخامس – كمبوند ري

    Waystar Investment logo image

    ريتاج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٢٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند مون فالي بخصم 40% التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٧٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند La Vie –شارع الجامعة الأمريكية

    ZF Property logo image

    لافي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبة بالتكيفات و المطبخ للبيع

    Smart Step logo image

3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٥٢٬٧٩٥ جنيه/متر مربع