شقق للبيع في التجمع السادس

535 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى قلب التجمع السادس واقساط حتى 10 سنين

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة مفروشة بالكامل للبيع في هايد بارك CVR

    متصدر

    Beltone logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٨١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك الان بأقل مقدم دقائق من AUC بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٤٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك فى قلب التجمع السادس باطول فتره سداد

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٣٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٥٢٬٧٩٢ جنيه

    شقة علي واجهتين بحري prime location قسط علي 15سنه

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بأقل سعر مع لافيستا PATIO RIVA بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٦٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين متشطبة بكامل في لوكيشن مميز بالتجمع

    Apart Real estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنظام تقسيط يصل حتى 10 سنين وبدون مقدم

    Apart Real estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمقدم 5% فقط بالتشطيب و اقساط حتي 10 سنوات !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة بموقع مميز و اقل سعر بمقدم 5% علي 10 س !

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • سنترال ووتر ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Hyde Park Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هايد بارك سنترال

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٧٬١٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 2نوم بجوار هايد بارك بالتجمع بتسهيلات 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع –موقع مميز جدا بحري بفيو على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مودرن | موقع مميز جدا بحري | بفيو مفتوح

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – في افضل موقع | بفيو مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

5

    4

    ٢٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى موقع مميز جدا واقساط تصل لى 8 سنوات

    IRTKAZ logo image

    الباتيو ريفا, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • إن لاين سوتس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 4
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 2 غرفة

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٦٣٬٣٧٨ جنيه

    ادفع مقدم واستفيد بخصم بنفس قيمته شقة أرضي بجاردن

    متصدر

    Aqar Misr logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٦٠٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه دقايق من زيد إيست بقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نيست كايرو, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٢٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس + جاردن فيو لاجون في التجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو لاجون بسعر مغري تقسيط علي 10 سنين

    TREX logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح كمبوند فيه كل خدماتك وقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٣٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • جراند لين

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٥٣٢٬٠٦٨ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,جراند لين،

    1 - 4 غرفة

  • 15

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى موقع مميز بحري بفيو مفتوح وقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح وقسط مرن على 10 سنين

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٣٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هايد بارك سنترال قرب التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف 3 غرف للبيع في كمبوند هايد بارك سنترال

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في التجمع السادس 3غرف باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • جولف تاون

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    استوديو, 1 - 5 غرفة