شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 46

1,796 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 235م للبيع اقل سعر في الماركت موقع متميز

    Views for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطة أقل سعر ل3 غرف فيو مفتوح استلام شهرين

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م بالتقسيط في مرحلة اللاجون اي سيتي

    Views for Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة في ماونتن فيو اي سيتي تقسيط علي 8 سنين

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 165م استلام فوري متشطبه فيومميز

    Bright logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٦٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٨٢٤٬٥٠٠ جنيه

    شقة تشطيب سوبرلوكس فيو مفتوح للبيع ف ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٩٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر في اي سيتي فيو على لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة١٤٠م للبيع فيو لاندسكيب باقل سعر في اي سيتي

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م بحديقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي مرحلة كلوب بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – ماونتن فيو iCity | التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو مميز علي الفيلل بسعر لقطه مرحله النادي

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو نادي بسعر لقطه في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام كورنر دبل ڤيو بحري بسعر مميز

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز ڤيو مفتوح بحري باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ببيع بحديقة خاصه بمساحة كبيره استلام فوري

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى شقة بجاردن فى ماونتن فيو اى سيتى

    متصدر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري للبيع في ماونتن فيو التجمع

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    إطلالة جبلية على المدينة مرحلة نادي بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر في افضل مرحلة-استلام فوري- بسعر مميز

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٨٤٬٧٠٠ جنيه

    الحق الفرصة و اشتري شقه متشطبة بالتكييفات و استثمر

    Premium Homes logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري مع اشتراك النادي و الجراج

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه موقع متميز بحري صريح باقل سعر في الماركت

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن موقع فوق الممتاز فيو مفتوح بحري صريح

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع