شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 24

1,795 عقارات أخرى
  • 23

    شقة

    ١٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالمطبخ والتكييفات كورنر بحري

    Skyline logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٧٠٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن بجاردن متشطبة بالتكيفات

    Skyline logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بجاردن 135م في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 170 متر بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بموقع مميز 3 غرف نوم في ماونتن فيو اي سيتي

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجارن استلام فوري في ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة 170م للبيع من ماونتن فيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن لقطة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة خاصة للبيع فى موقع مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع و إطلالة مميزة متشطبة

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع افضل فيو لاند سكيب بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف متشطبه فيو مميز جدا بحري باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورًا شقة140جاردن-ماونتن فيو مقدم مليون كاش9

    Property Hills... logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو، آي سيتي، القاهرة الجديدة شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بسعر مميز للبيع في مرحلة اللاجون

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٤٠٬٢٤٠ جنيه

    اقل مقدم استلام فوري في ماونتن فيو بتطل ع لاندسكيب

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤١٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو اي سيتي كلوب بارك شقة للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقل سعر استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بااقل سعر

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر مميز

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بااشتراك النادي للبيع بسعر لقطه

    Momentum logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف استلام فورى متشطبه بسوديك بمقدم1.5Mوقسط10س

3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٬٢٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري دوبلكس بفيو مفتوح علي landscape

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ٢٦٤ متر مربع

    ٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري للبيع في ماونتن ڤيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع