شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 21

1,795 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م استلام فوري ماونتن فيو

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب في ماونتن فيو اى سيتي 3 غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة متشطبة في ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا دور ارضى بحديقة فى ماونتن فيو اى سيتى

    Do estate logo image

2

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب بالتكيفات في ماونتن فيو اى سيتي

    Do estate logo image

2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٣٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فورى فى موقع مميز جدا بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر مميز شقة بحديقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف دايركتت لاجون فيو علي اكبر فيو

    ARC Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - مرحلة اللاجون - أقل مقدم

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة - موقع مميز - مرحلة MVPark - بأقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٧٤٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز بإطلالة على اللاجون مباشرة - باقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٨٨٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا شقه 145م بحرى في اي سيتي

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٩٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى للبيع بحديقه متشطبة بالتكيفات استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مميز اقل من سعر السوق في اللاجون

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة اقل من سعر السوق مقدم واقساط في اللاجون

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬١٢٣ جنيه

    شقة استلام فوري لاجون فيو بالتقسيط في ماونتن فيو

    I properties Real Estate Consultant logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأرخص سعر وبلوكيشن بحري مميز-استلام فوري

    متصدر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة 170م اي سيتي دابل فيو مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل مع حديقه 155 متر بموقع مميز

    متصدر

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة اي سيتي 165م دابل فيو مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو لاند سكيب بسعر مميز

    Nile Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هوت ديل شقة بحديقة اي سيتي فيو مائي مميز

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 220متر مميزه ب8.800 في اي ستي القاهره الجديده

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة 165م اي سيتي كلوب بارك للبيع

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع