شقق للبيع في ماونتن فيو اى سيتي, صفحة 23

1,795 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا أرك الشيخ زايد شقق جاهزة وأنظمة سداد مريحة

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في ذا أرك زايد استلام قريب وتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح قسط 10 سنوات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول طرح شقة لفترة محدودة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة اول طرح قسط 10 سنوات 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اول طرح لفترة محدودة 5ِ% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 دايركت على اللاجون للبيع لوكيشن مميز

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٩٠٬٣٥٠ جنيه

    شقة كونر بسعر لقطة فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى ماونتن فيو اي سيتي باقل سعر و متشطبة

    Brokers Hub logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بمقدم واقساط

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف للبيع في امورادا استلام فوري متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣١٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي 140م

    Prime Company logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٧٦٬٨١٤ جنيه

    شقة لقطة باقل مقدم فى كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو رائع في mv بسعر للقطة

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 165م بموقع مميز في ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 235 متر + حديقه 80 متر بحري بموقع جيد

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٧٠٬٤٣٢ جنيه

    شقه بجاردن استلام فوري بجوار الAUC في كمبوند iCity

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Prime Company logo image

3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو مفتوح استلام فوري بماونتن فيو أي سيتي

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ماونتن فيو اي سيتي فيو لاند سكيب

    Prime Company logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بخصم 40% علي الكاش جاهزة للاستلام في mv icity

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بجاردن

    Prime Company logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع