شقق للبيع في كمبوند فيلدج جاردن القطامية, صفحة 8

189 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي فيو مميز لاند سكيب 175متر

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VGK – القاهرة الجديدة | تشطيب كامل

    Beltone logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو جاردن كبير ريسيل فوري بالم هيلز147م

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل مفروشة بالكامل شاملة الجراج - بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل+ جاردن 100م بالمطبخ والتكييفات-بالم هيلز

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | موقع مميز | فيلدج جاردنز

    Good Vibe Homes logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ڤي چي كي/متشطبة/موقع مميز

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/للبيع/ڤي چي كي/موقع مميز/نص مفروشة

    Home Destination logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة/ارضي/للبيع/ڤي چي كي/ سوبر لوكس/موقع مميز

    Home Destination logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند VGK – القاهرة الجديدة

    Beltone logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي 3 غرف في فيلدج جاردن قطامية

    Good Vibe Homes logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بإطلالة مفتوحة في VGK بالم هيلز

    Capital Lords Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٤٤٤٬٤٤٤ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بتشطيب كامل – VGK

    We Comm logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في في جي كي بالم هيلز بسعر خرافي

    Premises logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬١٦١ جنيه/متر مربع