شقق للبيع في كمبوند فيلدج جاردن القطامية, صفحة 4

189 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة على الحديقة | تشطيب كامل

    Country For Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيو لاندسكيب في VGK

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بجنينة اقل من سعر السوق فيليدج جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع VGK شقة أرضية مع حديقة المساحة المبنية: ١٩٠

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري 170متر فيو لاند سكاب للبيع - VGK

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقة 180م تشطيب كامل بالتكيفات والمطبخ

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أميز شقة أرضي بجاردن – 4 غرف نوم – تشطيب كامل –VGK

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 174م في فيلدج جاردنز قطامية

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٧٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس لوكيشن مميز جدا

    All 90 logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في VGK متشطبة بالكامل والمطبخ وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بأقل سعر في الماركت VGK

    why solutions logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    تشطيب فاخر | شقة مفروشة ١٧٦م للبيع في VGK

    Circle Realestate logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٦٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع192م VGK | شقة مجهزة بالكامل

    The Map Investments logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة في التجمع الخامس

    The Map Investments logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٦٨٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيلدج جاردنز القطامية ,

    Brokerage Hub logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجنينة بالم هيلز بأقل سعر متشطب بالتكيفات و ا

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة100م 3غرف أرضي بحديقة تشطيب فاخر جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 نوم متشطبة للبيع في VGK

    Blu Real Estate Marketing logo image

2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلدج جاردنز قطامية-شقة 185م الترا سوبر لوكس بمطبخ

    YaKan Properties logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقة ريسيل بأقل سعر في الماركت - لوكيشن مميز

    Summit Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٥٬١٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبه مع التكيفات فيليدج جاردنز قطاميه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن ريسيل بكمبوند فيلدج جاردنز قطامية

    Darcom for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن خاصة وتشطيب ألترا لوكس في VGK

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مع التكيفات و المطبخ في فيليدج جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في VGK فيو ليك متشطبة الترا

    Homy Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٠ جنيه/متر مربع