شقق للبيع في كمبوند فيلدج جاردن القطامية, صفحة 2

189 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو للبيع في جاردنيا هايتس1 بالسعر غير متوقع

    شركة البحيري جروب logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع | فيليدج جاردنز القطامية

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٢٧٥٬٦٠٤ جنيه

    شقة للبيع فيليدج جاردنز القطامية | بالم هيلز

    Flag square Real Estate logo image

2

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٣٬٦١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر بحرى تشطيب مودرن للبيع بالمطبخ في VGK

    Santorini logo image

3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٨٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالفرش متشطبة الترا سوبر لوكس 150 متر

    Property Hills  One logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة جولدن سكوير شقة 3 غرف متشطبة 10م كاش

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في كمبوند VGK

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سعر واللوكيشن مميز- فيليدج جاردنز قطامية

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في VGK بفيو وموقع مميز

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في VGK متشطبه بالمطبخ والتكييفات

2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في VGK بفيو وموقع مميز باقل سعر

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند VGK

    شركة البحيري جروب logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس كمبوند VGK

    شركة البحيري جروب logo image

2

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة أرضي مميزة في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في Village Gardens Katameya

    SKEEP logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في فيلدج جاردن قطاميه

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٧١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بالم هيلز اقل من سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري سوبر لوكس 155م | بالم هيلز

    Darcom for Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع مساحة جاردن 100م متشطبه بالتكيفات

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 160م متشطبه واستلام فورى+بمقدم 4.3 مليون

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع