شقق للبيع في زيد إيست, صفحة 24

672 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكييفات 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود شقة متشطبة بالتكييف مقدم 425 الف 10سنوات

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييف عرض محدود 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٣٦٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٥٠٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٧١٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست التجمع الخامس متشطبة بالكامل

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٩١٬٢٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٨٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع زيد ايست متشطبة بالكامل باقساط

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٧٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كمبوند زد ايست تشطيب كامل بالمطبخ والتكيفا

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٥٦٬٦٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 2 غرفة | زيد إيست بتراس

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬١٦٩٬٥٠٠ جنيه

    بالتقسيط شقه متشطبه بالتكيفات في زد ايست التجمع

    ERE Investments logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦١٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في zed بموقع استراتيجي قريب من أهم المحاور

    Property Hills Star logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة ف زد ايست التجمع

    Remax The Address logo image

1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو 60م بأفضل فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف زد ايست موقع مميز تشطيب كامل بالتكيفات

    Gate real estate marketing logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٧٩٬٩٨٠ جنيه

    شقه للبيع برايم لوكيشن واجهة بحري فيو مفتوح متشطبة

    Gate real estate marketing logo image

2

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بموقع مميز و متشطبة بالتكيفات فى زيد ايست

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٥٢٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز الان! شقة متشطبة بالتكيفات فى زيد ايست

    Platinum Properties logo image

2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ١٣٤٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات فى زيد ايست بدون مقدم قسط 10س

    Platinum Properties logo image

1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ١٥٥٬٩٣٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع