شقق للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, صفحة 8

1,401 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٩٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة ريسيل في بالم هيلز التجمع باقل من سعرها

    clear scope logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة 183م للبيع بالم هيلز القاهرة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٨٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر اقل من الماركت وعلي فيو بوكيت

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٦٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة كاش في بالم هيلز التجمع | شقة مميزة للبيع

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة غرفتبن باقل سعر في الماركت لقطة

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع مع أقساط - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز، القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٣٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في الدور الخامس شقة استلام فوري في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٥٢٬١٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بفيو مميز جدا باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري للبيع في بالم هيلز

    Master Mind Real Estate Services logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة نادرة في مرحلة بيعت بالكامل

    Remax 360 logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو بحري واجهتين بسعر الطرح بجوار Zed East

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨١٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف فى كليو على البحيرة متشطبه + اقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٨٤٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧٠ م تشطيب فلكسى جاهزه للاستلام باقساط

    Premises logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة خاصة تشطيب كامل جاهزة للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٨٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل مقدم5% فقط فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى موقع مميز تشطيب كامل فى بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب كامل فى بالم هيلز القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اقل مقدم فى بالم هيلز تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٣٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٦٬٤٦٨٬٣١٤ جنيه

    سكاي لوفت للبيع في بالم هيلز – فيو على اللاجون

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٤٥٤٬٤٣٨ جنيه

    شقة متشطبة للبيع مرحلة كليو بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٨٦٬١٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١١١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٧٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري، قسط ربع سنوي ٢٧٧ الف، كاش ٩ مليون

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٬٥٧٥ جنيه/متر مربع