شقق للبيع في ايستاون, صفحة 21

747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3غرف في ايستاون شقة ارضي ريسيل مفروشة في ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون شقة نص مفروش فيو لاندسكيب في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 245م للبيع في ايستاون - بسعر لقطه استلام فوري

    ERE Investments logo image

3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين شقة تشطيب كامل في سوديك ايستاون ريسيل

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بأقل سعر وأميز موقع في ايستاون

    متصدر

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٦٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ايستاون سوديك |كمبوند متكامل |شقة ريسيل مميزه 156م

    Darcom for Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في ايستاون سوديك

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٨٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالمطبخ بأقل سعر اميز كميوند في التجمع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تريبلكس برروف استلام فوري ريسيل بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري لوكيشن مميز سعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع إيستاون التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٩٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 255م للبيع بموقع مثالي في ايستاون وباقل سعر

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ايستاون - باقل سعر استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة+ ACs سوديك إيستاون – اقل سعر فى الماركت

    TREX logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٤٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر للبيع في ايستاون - استلام فوري بسعر لقطه

    ERE Investments logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٧٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 205م للبيع التجمع الخامس | سوديك إيستاون

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة ارضي بجاردن تشطيب كامل بالمطبخ-التكييفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٥٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٧٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة ١٩٠م للبيع في ايستاون سوديك

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩١٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ايستاون سوديك تشطيب كامل وموقع مميز

    Gaby's Homes logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٨٦٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برووف بالتكيفات- اجهزة في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٤٩٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة استلام فوري متشطبة بالتقسيط في لافيستا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٧٥٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون فيو على جاردن

    Conquer Properties logo image

4

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬١١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقتك من لافيستا استلام فوري 15,580,000 بالتقسيط

    Property Hills... logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكييفات والمطبخ اقل مقدم وتوتال

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة للبيع فى سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع