شقق للبيع في ايستاون, صفحة 2

747 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في إيستاون سوديك – مفروشة بالكامل وموقع متميز

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٢٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروش بالكامل بكمبوند ايستاون للبيع

    Massar logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٣ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه بالكامل استلام فوري بااقل سعر

    Momentum logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن قريبة للنادي فيو جاكاراندا في ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو جاكاراندا شقة متشطبة في كمبوند سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة في سوديك ايستاون في لوكيشن مميز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل اقل من الماركت في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة محدودة فيو مباشر جاكاراندا في سوديك ايستاون

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون - مع جراج مفطاه للعربيه

    Properties-Today.com logo image

2

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب وبالتكيفات في إيستاون ٣ غرف نوم

    متصدر

    Do estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن نصف تشطيب للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه بالكامل استلام فوري بسعر مغري

    Momentum logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مفروشه بالكامل استلام فوري بسعر لقطه

    Momentum logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    Darcom for Real Estate logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سوبر لوكس موقع رائع

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سوديك إيستاون | 189 متر | فيو جاردن

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Eastown – سوديك موقع متميز وسعر مغرى

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة بموقع مميز جداا للبيع في ايست تون

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع حديقة بموقع مميز جداا للبيع في ايست تون

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع وسعر مميز في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٠٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه ارضي بجاردن استلام فوري في ايستاون

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون فيو لاندسكيب

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نصف مفروشه للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي فيو لاندسكيب للبيع في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع