شقق للبيع في ايستاون, صفحة 5

747 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر لقطه للبيع في سوديك إيستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ٩٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحديقة للبيع في إيستاون سوديك | بحري

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز للبيع في ايستاون

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه مع تكيف مركزي في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأكبر مساحه 255متر في ايستاون سوديك

    Prime Company logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٤٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق تشطيب كامل موقع مميز ٢ غرفة نوم

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري تقع مباشرةً على الحديقة الرئيسية

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك | 210 متر | تشطيب كامل

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 208م بحديقه خاصه كورنر مع جراج خاص متشطب بكامل

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ١٠٠٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك | 187 متر

    New Capital Home. logo image

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٦٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في إيستاون بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 191متر في إيستاون موقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٢٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه - استلام فوري - اميز موقع في ايست تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقه 278 للبيع في ايستاون افضل موقع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم لوكيشن-كورنر-بحري-اقل سعر في الماركت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي حديقه بحري تشطيب كامل بالتكيفات و الشاترز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة بمساحات واسعه للبيع داخل إيستاون سوديك

    Ninety Two logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٢٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون، تشطيبات خاصة ومفروشة بالكامل

    Spade consultancy logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بمساحه كبيره وفيو مميز

    Spade consultancy logo image

3

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بالمطبخ و التكيفات في ايستاون للبي

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٧٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة 2 نوم متشطبة للبيع في استاون سوديك

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 161 م فيو لاندسكيب وبجانب جاكرندا حديقه رئيسيه

    Gaby's Homes logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي بحديقة تشطيب كامل في إيستاون سوديك

    SKEEP logo image

2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٩٤٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون | مساحة كبيرة | نصف تشطيب

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع