شقق للبيع في ايستاون, صفحة 4

747 عقارات أخرى
  • 24

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بحري للبيع في إيستاون سوديك | أرضي بحديق

    KRE investments logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة 156 متر بموقع مميز في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 191 متر في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٧٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بأقل سعر في سوديك إيستاون

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متميزه متشطبه بالكامل بالمطبخ

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة من واتر واي أمام الجامعة الأمريكية أستلام سنة

    TREX logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٧٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي 10 سنين في الجولدن سكوير في ازار

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع باقل سعر فى الماركت فى ايستاون

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٣٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مطبخ واجهزه وتكييفات للبيع في ايستاون

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن أستلام فورى بسعر مميز في سوديك ايستاون

    I-Zone logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع بفيو مفتوح بكمبوند سوديك ايستاون

    Spade consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة للايجار بجوار AUC بسعر لقطه

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٠٩ متر مربع

    ٩٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة دايركت علي main park Eastown للبيع

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بسعر مميز لسرعة البيع

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٧٧٬١٦٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – موقع مميز في إيستاون سوديك

    RE/MAX Al Mohager logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٧٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر لشقة متشطبة بالكامل للبيع في ايستاون

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٩٬٢٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 156م | ايستاون سوديك كمبوند | سعر مميز

    Darcom for Real Estate logo image

2

    4

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٦٩٦٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر بالتقسيط على 5 سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٥٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع فورا بتشطيب وفرش راقي في ايستاون

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٩١٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في إيستاون لشقة متشطبة بالمطبخ و4 تكييفات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في ايستاون متشطبه ع افضل فيو

3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 2 غرفة | إيستاون ريزيدنس

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع