شقق للبيع في ايستاون, صفحة 19

747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز بنتهاوس متشطب في سوديك ايستون

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٣٢٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن كورنر مفروشة في ايستاون سوديك 3غرف

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مفروشة للبيع 3غرف في ايستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في ايستاون سوديك 3غرف متشطبة بالكامل

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في سوديك ايستون بفيو مميز

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل فيو جاكاراندا غرفتين - سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل في ايستاون - فيو مباشر جاكاراندا

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة بتشطيبات رائعة وإطلالة مفتوحة في إيستاون

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى تشطيب كامل بالتكيفات فى ايستاون

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز شقة للبيع في إيستاون - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سوديك إيستاون التجمع الخامس تشطيب مميز

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٧٥٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا 165م لوكيشن مميز في ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 191 متر بحري في سوديك ايستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٩٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه للبيع في ايست تاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أقل من سعر السوق جاهزة للاستلام في إيستاون

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٧٠٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 208 م للبيع في إيستاون بجاردن فيو مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٨٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستثمر في وحدة غرفتين استلام فوري امام AUC

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن متشطبة امام AUC علي 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة بتشطيب كامل مع حديقة - ايست تاون

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحديقة للبيع في سوديك إيستاون

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١١٬٨١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٥٬٩٩٩٬٩٩٩ جنيه

    دوبلكس للبيع في سوديك ايستاون التجمع الخامس

    Circle Realestate logo image

3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٠٤٬٨٣٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كورنر في إيست تاون سوديك تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ١٠٠٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    اقرب استلام شقة في قلب الجولدن سكوير بمقدم 722 الف

    Falcon for Real Estate logo image

1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره للبيع بالمطبخ في ايستاون سوديك

    Fortune Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرش كامل شقة بجاردن 3غرف في كمبوند ايستاون سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ١٠٦٬٤٦٣ جنيه/متر مربع