شقق للبيع في ايستاون

747 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة ٣ غرف ٢٢٥ متر متشطبة لوكيشين مميز

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بسعر مميز للبيع في ايستاون

    why solutions logo image

3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٥٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري نصف تشطيب للبيع في إيستاون

    why solutions logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقل سعر و أميز موقع -استلام فوري في ايستاون

    why solutions logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبه فى موقع مميز جدا استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٤٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • ايست تاون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ايستاون

    2 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطه شقه ٤ غرف نوم موقع مميز جداً استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة 4غرف تشطيب كامل بالمطبخ موقع مميز جدا

    Edge Real Estates logo image

5

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٨١٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر شقه 3 غرف استلام فوري نص تشطيب فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٧٣٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة شقه تشطيب فاخر استلام فوري فيو رائع ٢ نوم

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل موقع مميز إطلالة ع حديقة جاكاراندا

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل موقع في إيستاون شقة كورنر بتراس كبير بحري

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعرتحفة شقة ٣غرف تشطيب كامل جاكراندا فيو

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بسعر لقطه شقة بحديقة 100 م موقع ممتاز

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ٣ غرف نوم تشطيبب بالتكيفات - اميز موقع

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في كمبوند إيستاون القاهرة الجديدة

    Properties-Today.com logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة محدودة اقل من المراكت في سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطب بفيو مميز جدا ريسيل في سوديك ايستاون

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١١٤٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن اقل من الماركت فيو جاكاراندا في سوديك

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٧٬٩٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة محدودة في سوديك ايستاون لوكيشن مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه متشطبه في ايست تاون علي موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٠٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر غرفتين نوم استلام فوري علي ال جاكارندا

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين الترا سوبر لوكس للبيع فى ليك فيو

    Ninety Two logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جداً افضل سعر و تقسيمة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر تحفة شقة أرضي بحديقة 195م بحري مفروشة بالكامل

    Edge Real Estates logo image

4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١٢٠٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 149 مترمتشطبة بالكامل الترا سوبر لوكس

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٨٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع