شقق للبيع في الباتيو اورو, صفحة 10

1,147 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١١٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام شهرين & لوكيشن مميز &مقدم و اقساط

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة متشطبة & استلام فوري & ڤيو مميز

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري & متشطبة & لوكيشن مميز

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٠٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه في البتيو اورو دايركت علي واتر فيتشرز

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٤٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري&متشطبة الترا سوبر لوكس & ڤيو ڤيلات

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٧٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه في الباتيو اورو باقل سعر في السوق

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فيو لاند سكيب استلام قريب متشطبه بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر ارضي بجاردن & استلام فوري &الترا سوبر لوكس

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه171م استلام فوري برايم لوكيشين بحري بالكامل

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بالتكيفات للبيع في الباتيو اورو

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في الباتيو اورو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٤٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع في التجمع الخامس لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٢٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فى قلب القاهره الجديده استلام فورى

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر شقة في الباتيو استلام فوري فيو علي الفيلات

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩١٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه فوري، قسط ٩٠٠الف، كاش ١٤ مليون

    متصدر

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمليون 490 الف تعاقد تشطيب Super lux بأميز فيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٨٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر ريسيل

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بأقل سعر في لافيستا الباتيو اورو

    Falcon for Real Estate logo image

4

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٦٤٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه ف قلب التجمع للبيع جاهزه للمعينه باقل سعر

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه للبيع في الباتيو اورو بموقع مميز

    Elegant Home logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في باتيو اورو الترا سوبر لوكس + استلام فوري

    LevelA logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن - فيو مول - استلام فوري - باتيو اورو

    LevelA logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة الترا سوبر لوكس- فيو حمام سباحة - الباتيو اورو

    LevelA logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري & لوكيشن مميز & مقدم و اقساط

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع