شقق للبيع في أمورادا القاهرة الجديدة, صفحة 2

50 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بجوار هايد بارك مباشرة في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م مميزة بتشطيب الترا سوبر لوكس

    اشتري بيتك logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+بالفرش والأجهزة الكهربائية بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمورادا بارك بالقرب من هايد بارك

    M.S.K Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع الخامس متشطبة و مفروشه

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في التجمع الخامس

    Creative Real Estate logo image

2

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش و الاجهزة والتكييفات

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بالفرش بأقل سعر في التجمع الخامس

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فوري في امواردا متشطبة USL بالفرش

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل من المالك متشطبه بالكامل استلام فورى فى

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه متشطبه و مفروشه بالكامل في التجمع

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش وأجهزةكهربائيةبكمبوندمتكامل

    Picky Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+متشطبة يالمطبخ والتكيفات بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالفرش والاجهزه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالفرش دقايق من التسعين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالفرش بجوار هايد بارك في التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امورادا قرب ال AUC بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فورى متشطبه بالعفش والاجهزه والتكيفات

    إبداع logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى متشطبه بالعفش والتكيفات

    إبداع logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالفرش والأجهزة استلام فوري في امورادا

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في أيليت أمام كمبوند امورادا

    Al Maz Real Estate logo image

2

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والتكييفات باقل سعر في السوق

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | كمبوند أمورادا - القاهرة الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٦٢٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | القاهرة الجديدة

    ERA Real Estate Egypt logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

1