شقق للبيع بالتقسيط في امورادا بالتجمع الخامس استلام فوري

23 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك 201م بكمبوند متكامل بالفرش والاجهزه

    Creative Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٧٤٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الآن شقة متشطبة بالكامل استلام فوري ف كمبوند

    Creative Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك 3غرف متشطبة بالتقسيط بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٦٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فوري شقه ريسيل متشطبه بالفرش بسعر مميز-امورا

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٣٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٥٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م للبيع متشطبة بالفرش و الاجهزة استلام فوري

    متصدر

    GCR Developments logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برروف متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

1

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

1

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٤٣٬٧٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش والاجهزه وتكيفات في التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل استلام فوري متشطبه سعر اقل من سعر الشركه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٤٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع في امورادا بالتجمع | استلام فوري

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٣٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف استلام فوري متشطبة بالفرش - التجمع الخامس

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥١٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+بالفرش والأجهزة الكهربائية بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٧٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في التجمع الخامس متشطبة و مفروشه

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالفرش و الاجهزة والتكييفات

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فوري في امواردا متشطبة USL بالفرش

    Catchers investment logo image

2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بالفرش وأجهزةكهربائيةبكمبوندمتكامل

    Picky Properties logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن+متشطبة يالمطبخ والتكيفات بالتجمع

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن ومتشطبة بالفرش والاجهزه فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٩٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه بالفرش دقايق من التسعين

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بالفرش والأجهزة استلام فوري في امورادا

    Elshams Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالفرش والتكييفات باقل سعر في السوق

    Elshams Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع