شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 9

346 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبرلوكس للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدريس إيست جاهزة للاستلام

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا أدريس إيست – التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند إدريس إيست فيو داخلي

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة فوري | Address East |

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٦٠٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في إدريس إيست موقع مميز ونظام سداد

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف للبيع فوري ف ادريس ايست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحديقة ومتشطبة فى كومباوند ذا ادريس

    Top Homes Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٦١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٥٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فوري في ادريس ايست-التجمع الخامس

    Selection Code logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ذا أدرس إيست 171 متر تشطيب كامل

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٣٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف متشطبة | Address East | فوري

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة كاملة التشطيب للبيع بكمباوند أدريس ايست

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام 3 شهور في موقع مميز بقسط ل 8 سنين

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بكمبوند ادريس ايست من المالك فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقتك متشطبة بفيو مميز أقل سعر في التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في ادريس بتشطيب خاص وموقع مميز

    Gold Routes logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة – شقة للبيع أدرس إيست بسعر مغرى

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى متشطبة و جاهزة للسكن في ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ادريس ايست-شقه 3 غرف-متشطبه-استلام فورى

    Premises logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ادريس ايست 140م متشطبه

    Homy Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع