شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 3

345 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧١٦٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه ارضي بجنينه مقدم ٤ مليون

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٥٥٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز تشطيب كامل جاهز للاستلام

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة متشطبة للبيع كمبوند إدريس إيست، استلام

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو علي واجهتين تسليم فوري ومتشطبه high end

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل مقدم

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تشطيب كامل موقع مميز

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٤٣١٬٧٦٢ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل بفيو مميز فى التجمع

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٨٧٬٦٥٤ جنيه

    استلم شقتك فوري بمقدم 15% في ادريس ايست

    Selection Code logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مقدم واقساط استلام فوري في ادريس ايست

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة في السوق داخل The Address East ب 6,200

    Realtors logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة علي المفتاح في ادريس ايست By Dorra

    Coldwell Banker- The Blues logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ذا ادريس ايست التجمع الخامس متشطبة

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري اقل مقدم و اقساط ف التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠١٧٬٥٧٨ جنيه

    للبيع بكمبود ذا أدريس إيست بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في ذا أدرس إيست موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره فيو لاندسكيب تكمله اقساط

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤١٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في التجمع الخامس امام ماونتن ڤيو مباشرة

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر في ذا ادريس

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول عقد دره معاها جراج تكمله اقساط

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٣٣٬٥٦٨ جنيه

    شقة للبيع بتسهيلات متشطبه استلام فورى ادريس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٦٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل 160 متر في ادريس إيست متشطبه فوري

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بالتكييفات+المطبخ+الجراج بفيو لاندسكيب

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٦٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف ريسيل بحري متشطبه شاملة الجراج-ادريس ايست

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م تشطيب كامل باقل سعر في ادريس ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع