شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 2

345 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فوري شقة متشطبة فيو لاند سكيب بأقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع ادريس إيست استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أرضي بحديقه خاصه متشطبه بالكامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مفروشه بمقدم 5 مليون في ادريس ايست

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره استلام فوري مقدم واقساط

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة و استلام فوري | ارضي بحديقة Address East

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٣٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة و استلام فوري شقة بكمبوند Address East

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن تشطيب كامل في أدرس ايست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بجوار بالم هيلز قسط 5سنين

    Summit Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ذا أدرس إيست تشطيب كامل استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع كاملة التشطيب ذا أدريس إيست

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٠٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى موقع مميز جدا

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دوبلكس كورنر للبيع إطلالة بانورامية مع تراس

    Top Homes Real Estate logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بفيو بحري ريسيل في Address East

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة في كمبوند ذا ادريس ايست

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    على افضل فيو فى المشروع شامل الجراج والنادى

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه متشطبه جاهزه للسكن بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ادرس إيست – شقة 167م متشطبة بالكامل دور رابع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٢٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٦٬٣٩٦ جنيه

    شقه ارضي في ادرس إيست متشطبه بالكامل بحديقه كبيره

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٨٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه عقد دره تشمل الجراج والنادى فيو لاندسكيب

    Gaby's Homes logo image

3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٠٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 1,5M + اقساط | استلام فوري | تشطيب Ultra Lux

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري باقل من تمنها 30% شقه تشطيب High-End

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم لن يتتكرر و استلام فوري شقه تشطيب High-End !!

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    متصدر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع