شقق للبيع في ذا ادريس ايست, صفحة 12

345 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ايجار متشطبه في ذا ادريس ايست

    The Avenue Properties logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥٢٬٠٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣ غرف متشطبه بالكامل - تسليم ٦ شهور بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة171م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

4

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة140م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٧٤٠ جنيه

    شقة لقطة متشطبة بأقل سعر في قلب التجمع استلام فوري

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى قلب التجمع الخامس

    Point Mark For Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٦٥٬٦٧٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة160م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن بحري في إدريس إيست–التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع داخل كمبوند ادرس الشيخ زايد مساحة 134 م

    Abrag 2 logo image

3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٠٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه 3 غرف متشطبه في ادريس ايست open view

    4C Real Estate logo image

3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٥١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع بحديقة فيAddress East القاهرة الجديدة

    Next Door Consultancy logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة145م كورنر فيو مفتوح ع مساحات خضراء

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171م بحري تشطيب كامل في أدرس إيست التجمع

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٣٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145م تشطيب كامل باقل سعر في ادريس ايست

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة متشطبه بالكامل فى التجمع بخصم 30%

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب كامل استلام فوري - ادريس ايست

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٤٢٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري - ADDRESS EAST

    Your Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ذا ادريس ايست- التجمع

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 171متر للبيع تشطيب كامل استلام فوري بالتقسيط

    Catchers investment logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٨٧٬٧١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160متر للبيع تشطيب كامل استلام فوري بالتقسيط

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري -متشطبة - في قلب التجمع ب 6.3 كاش

    Catchers investment logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٢٣٠٬٨١٦ جنيه

    شقه استلام فوري تشطيب سوبر لوكس بسعر لقطه

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٥٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إدريس إيست فرصة مميز التجمع الخامس

    Realtors logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع