شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 50

1,552 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٧٬٤٣٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150م بمقدم ١٥%| قسط 7 سنوات| استلام قريب

    The Icon Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٩٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في وصال ريزيدنس

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند وصال ريزيدنس بمساحة مميزة

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٤٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين للبيع ع طريق السويس,الشروق-مقدم 806الف

    Closer logo image

    بالم ايلاند, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٦٣٬٠٠٠ جنيه

    ِشقة لقطة بجاردن جاهزة للسكن في البروج بقسط6 سنين

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٧٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل تقسيم هندسى فى الشروق على شارع الحرية مباشرة

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٨٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 207م بحرى ناصية بالقرب من الجامعة البريطانية

    بيتي للمقاولات logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ١٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م بحديقة 190م في الشروق 2 تشطيب كامل

    Good Deals logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬١٢٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع بالتقسيط في كمبوند وصال الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٣٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة غرفتين نص تشطيب جراندا الشروق

    Smartex logo image

    جراندا, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في كمبوند وصال فيوز سعر لقطه

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    220م بانوراما المنطقة الخامسة بجواركمبوند حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م امامى بالسادسه عمارات بجواركمبوند المعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٤٩٥٬٨٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170م بكمبوند وصال في الشروق

    Eureka Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٩٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٢٨٨ جنيه

    شقه للبيع في البروج مميزه استلام فوري

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٨٬٩٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م جانبى خلفى دوراول المنطقة الاولى بجوار كارفور

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢١٠ متر دور تاني عماره ٨٢ المنطقه الخامسه

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    250 م- تبة الوزير - متكرر - فيو مفتوح

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه الشروق حي النادي

    Dastan Real Estate logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاضي للبيع في المجاوره 11/12 بجوار الميراج

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 12, المجاورة الاولي, الحي التاسع, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    133 م -تقسيم داخلي ممتاز -غير مجروحة كاملة الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثالثة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ١٥٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع ٨٤ في المنطقه الرابعه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع