شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 41

1,551 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٨٬٠٠٠ جنيه

    اخرشقه استلام قريب اوبن فيو في الشروق امام مدينتي

    Impact Investments logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    254م امامى الحى التانى شرق بجوارنادى جرين هيلزقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ١٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بحي النادي اميز وارقي احياء مدينه الشروق

    Smartex logo image

    حي النادي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٢٥٬٠٠٠ جنيه

    لوبتدورعلى 4 نوم متاح230م فورى بالخامسه عمارات قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 240 متر في كمبوند وصال الشروق

    Pylon investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 133م في الشروق في كمبوند المعادي فيو

    Z Investments For Real Estate logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٦٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو بحري علي landscape متشطبة اقساط 15 سنه-تالالا

    Falcon for Real Estate logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف نوم بحرى بالقرب من كمبوند المعادى فيو تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الثانية, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة "سوبر لوكس" للبيع - المنطقة الأولى الشروق

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ١٧٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةجاهزة للسكن في مدينة البروج بتشطيبات كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٧٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة دور اول خلفى 105 م بفيلا بالحى الرابع

    Elmemary Engineering Consultancy logo image

    مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدة للبيع في كمبوند Livyn مباشرة على طريق السويس

    ERMA Real Estate logo image

    ليفن, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطهفي اميز مناطق الشروق

    Smartex logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الرابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوندوصال الشروق فيو جاردن برايم لوكشي

    Smartex logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع الحي التاني شرق مدينه الشروق برايم لوكيشن

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٩ متر مربع

    ١٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالشروق بجوار طريق الحرية وتاون سنتر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ١٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٧٣٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم 10% وقسط علي 7 سنوات

    Creative Real Estate logo image

    ايفى ريسيدنس, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٤٩٬٨٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن بوصال الشروق بمقدم مغري وتقسيط مريح

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه للبيع ارضي بجاردن الترا سوبر لوكس بوصال

    New Home Investment logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة بموقع مميز في باتيو كازا

    Smartex logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة مع حديقة خاصه، دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 3 غرف تشطيب كامل دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع في وادي الربيع

    Smartex logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن بأرقى تشطيب في كمبوند وصال 240m.

    Impact Investments logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كومبوند البروچ ١٣٢م اقرب استلام شهر١٢

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع