شقق للبيع في مدينة الشروق, صفحة 45

1,551 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م الحى الاول قريب من كافه الخدمات

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الاول شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز تشطيب سوبر لوكس مجددة حديثا استلام فوري

    Selective logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه120م متشطبه بجاردن جاهزه للمعاينه باقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى قلب الشروق شقه للبيع (3 غرف ) متشطبة اقل سعر

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥١ متر مربع

    ٤٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    بقسط شهرى 30 الف شقه للبيع متشطبة على طريق السويس

    Step One Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٤٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك الان في كمبوند راقي بمدينة الشروق

    Creative Real Estate logo image

    وادي الربيع, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٣٬٥٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه155م (3 غرف-2حمام) للبيع فى الباتيو سولا الشروق

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 328م+40م جاردن فى الشروق تقسيط على 10سنين

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٣٢٨ متر مربع

    ٧٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م في كمبوند وصال الشروق قرب الرحاب

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب سوبر لوكس في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لأول مرة بالشروق|خصمك مقدمك والباقي قسط على 8 سنين

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في وصال الشروق باقل كوارتر 60 الف

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل فيو جاردن متشطبة في كمبوند وصال الشروق

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 30% واستفيد بخصم 25% واول قسط بعد سنتين

    The Icon Real Estate logo image

    كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع مبني بـ10% مقدم والباقي على 10 سنين بالشروق!

    The Icon Real Estate logo image

    بلنسيا الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٥٢٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تشطيب سوبر لوكس بالحي الثالث شرق فيلات

    galaxy house real estate logo image

    شارع احمد فريد, المجاورة السادسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه واجهه متشطبه دور اول علوي لحي الثالث شرق فيلات

    galaxy house real estate logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بجاردن للبيع فى الشروق (تتأجر بالدولار)

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٥٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالفرش ةالاجهزه فيو جاردن المنطقه الاولي

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع الحي التالت شرق علي الاوسط مباشره فيو

    Smartex logo image

    المجاورة الثالثة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مش موجود شقه متشطبة للبيع ريسيل في البروج

    clear scope logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في هليوبوليس ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    هليوبوليس ريزيدنس, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٣١٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ٢٧٠م للبيع باقل سعر في البروج فيو مميز

    Nile Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند البروج

    Gold Routes logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع