تاون هاوس للبيع في مدينة القاهرة الجديدة

3,305 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بموقع مميز و بسعر مميز في سعادة

    متصدر

    why solutions logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٦٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع ممتاز و فيو لاندسكيب جاهزه بالعفش

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في هايبد بارك تسليم فوري بموقع متميز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل بأفضل لوكيشن علي لاندسكيب

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢٢٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تكمله اقساط في ماونتن فيو 1.1

    متصدر

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • ديستريكت 5

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    MARAKEZ
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ديستريكت 5

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل متشطب بالكامل بالفرش في ميفيدا

    متصدر

    One Estates Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فاخر استلام فوري بسعر وموقع مميزين - بيع

    متصدر

    why solutions logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بدون مقدم فى جولف تاون بااقساط15سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع تقسيط في La Nuova Vista

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    لا نوفا فيستا, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣٥٦ متر مربع

    ٥٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٠٬٨١٣ جنيه/متر مربع

  • تلال ايست

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٢٦٨٬٨٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,تلال إيست

    1 - 4 غرفة

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر لقطة قسط 6 سنين

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    4

    ٢٨٣ متر مربع

    ٥٦٬٥٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ناون هاوس لقطة استلام فوري متشطب بالكامل بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    6

    ٣٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مازونيت ميدل 3 غرف للبيع نص تشطيب

    متصدر

    Hyde Park Developments logo image

    كلاستر 4, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٩٣٬٠٥٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sky Ad Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بجاردن للبيع فى تاج سيتى

    متصدر

    Century for Project Management logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم تاون هاوس كورنر بالتقسيط موقع مميز فى سيتى جيت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١١٢٬٨٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بحمام سباحة للبيع بمطبخ والكييفات

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كواترو للبيع بالتقسيط في لانوفا فيستا

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٧٨٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري مقدم 2,700,000 علي 10 سنين اقساط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • ريدي سيتي

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Reedy Group development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ريدي

    1 - 5 غرفة

  • 23

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطة متشطب بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٣٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بسعر مش هيتكرر لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

4

    3

    ٣١٢ متر مربع

    ٥٢٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر تاون هاوس كورنر استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

3

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكيفات استلام فوري سعرمش هيتكرر

    متصدر

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • فيا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    IL Cazar Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    3 - 4 غرفة

صورة لـ Community Overview في مدينة القاهرة الجديدة
مؤشرات حول أداء المجتمع
مدينة القاهرة الجديدة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…