تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 6

2,257 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا أفينيوز 1 -متشطب ومفروش

    Wdeals for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - فى ميفيدا متشطب بالكامل بالمطبخ

    Properties-Today.com logo image

3

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطب بالتكييفات باقل سعر في السوق

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬١٦٢٬٣٧٥ جنيه

    ايست شاير كومبوند - تاون هاوس كورنر بالتقسيط

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦١ متر مربع

    ٧٣٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مكيف في كمبوند تلال ايست في التجمع

    Z Investments For Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧١٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • ماونتن فيو 3

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٣٬١٧٠٬٣٥١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ماونتن فيو 3

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في ازار 1 برايم لوكيشن 480 م

    Strive Reality logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤٨٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٤٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالتكييفات في كمبوند تلال ايست

    Z Investments For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل مقدم واقساط متساوية ع 9 سنين

    متصدر

    Held Real Estate logo image

    تريانجل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس ميدل فى فيفث سكوير المرحلة الأول

    Country For Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ميفيدا استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • ذا هيلز آت ستون بارك

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٤٨٨٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Roya For Real Estate  Company
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,ذا هيلز آت ستون بارك

    3 - 4 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري في بالم هيلز التجمع

    Wdeals for real estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٣٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس القاهره الجديده

    Egypt Best Properties logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر تاون هاوس بحري للبيع في ليان القاهره الجديده

    Fortune Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٧ متر مربع

    ٧٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك تاون هاوس فيو لاندسكيب ومسطحات مائيه في ليان

    Fortune Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فى ديستريكت 5 فيو مميز و سعر مميز جدا

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • ايست شاير

    السعر عند الإطلاق:

    ١٨٬٩٧٦٬٤٤٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Alqamzi
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مجمع ايستشاير

    3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري للبيع في ديستريكت 5

    Aspire Properties logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٩٦٬٨٩٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس للبيع بسعر مميز وفيو

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٨٣ متر مربع

    ٨٤٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٢٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر متشطبه بالكامل في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فيلا فى تريو جاردن اقساط ٩ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ١٢٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مميز للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • ذا ميديان ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠٧٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Egygab
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,مساكن ميديان

    1 - 4 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس استلام فوري بفيو مميز في ذا مارك

    4C Real Estate logo image

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ريسيل متشطبة بالكامل في Mivida

    Coldwell Banker- The Blues logo image

4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو أيقونية 255م جاهزة للسكن بسعر مميز

    متصدر

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٨٬٤٣١ جنيه/متر مربع

  • بالم هيلز نيو كايرو

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٤٩٨٬١٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    Palm Hills
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,بالم هيلز نيو كايرو

    1 - 6 غرفة