تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 9

2,257 عقارات أخرى
  • 13

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس فى إيست شاير بالقاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    مجمع ايستشاير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مفروش بالكامل موقع مميز فى دستريكت ٥

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ever east بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ايفر نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    سيتي جيت - تاون هاوس كورنر مع بنتهاوس

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٨ متر مربع

    ١٠٣٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ٢١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع في سيتي جيت تكمله اقساط

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب ميفيدا سعر مميز اعمار

    متصدر

    Platinum Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨١ متر مربع

    ١١٧٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل للبيع في لافونتين - القاهرة الجديدة

    Akar Town Real Estate logo image

    لافونتين, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ميدل مميز للبيع في ليان ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون ميدل في سيتي جيت - استلام فوري

    ERE Investments logo image

4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    كواترو للبيع في سيتي جيت - باقل سعر في السوق

    ERE Investments logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٥٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٥٬٨٨١٬٢٥٠ جنيه

    أفضل سعر في السوق تاون هاوس للبيع Town Patio

    Arabia For Real estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١٥٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس مقدم 7 ونص مليون وتكمله اقساط

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٠٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الآن في District 5 تاون هاوس موقع مميز!!!!

    Realtors logo image

3

    3

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بأقل من سعر الماركت في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى كمبوند ميفيدا بإطلالة لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز تاون كورنر اقل سعر فيو لاند سكيب

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 286م متشطبه بالكامل في ميفيدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٢٥٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل تاون هاوس استلام فوري ​​للبيع بموقع مميز

    Real Vision logo image

3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع متشطب بالكامل في بالم هيلز

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ١٤٦٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٤٣٤٬٦٧٠ جنيه

    استلم تاون هاوس بالتقسيط علي 6 سنين في بالم هيلز

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري | ليان صبور | تاون هاوس فيلا

    Darcom for Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٧١٬٦٩٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر | تاون هاوس فيلا | ماونتن فيو هايد بارك

    Darcom for Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٨١ متر مربع

    ٨٨٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس موقع مميز 4 غرف نوم للبيع فى ازار 1

    Do estate logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٦٬٤٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع