تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 41

2,272 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت تاون هاوس علي ڤيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند مونتن فيو

    Gold Routes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٦٣٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر بلوكيشن لكواترو للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٤٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس إستلام قريب| بالم هيلز| بجانب ماونتن فيو

    Property  Hills. logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩١ متر مربع

    ٣١٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بمساحة 233 متر في باتيو تاون اقل سعر

    New Avenue Real Estate logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢٣٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    تاون هاوس

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر كواترو للبيع في سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب في ليان بسعر مميز استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٦٣٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    تاون هاوس

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بإطلاله على اللاندسكيب و بقسط يصل 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بموقع مميز و إطلاله مميزه في ميفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١٢٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل برايم لوكيشن بفيو على parivate pool

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١١٦٬٣٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري تشطيب كامل فس

    Spade consultancy logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق بعقد قديم تقسيط ربع سنوي 480 ألف

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر لوكيشن مميز باقل سعر , استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٣٦٥ متر مربع

    ٥٦٬١٦٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اقل سعر تاون هاوس لوكيشن لقطة استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٧٤٬٤٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في الباتيو تاون مطلوب9,500,00+الاقساط

    Merak Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٢١٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا بحري 5 غرف في كمبوند سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٣٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب مع لافيستا بالجولدن سكوير قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٥٥٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل | تاون هاوس ميدل للبيع – ماونتن فيو 1.1

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 210m للبيع في The Giselle-Swan lake

    AK Circle logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر تاون هاوس ميدل في كمبوند ازار 2

    views investment logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط حتى عام 2029 في أزار ٤ غرف نوم

    Do estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاو هاوس استلام 2026 و اقساط حتى 2029 فى ازار ٢

    Do estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٦٬٨٧٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس بموقع مميز على لاندسكيب على 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢٢٬١٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك وحدتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٩٬٤٧٠٬٨٠٠ جنيه

    تاون هاوس مع ليفينج روم بالقرب من الباتيو أورو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠١٬٦٢٣ جنيه/متر مربع