تاون هاوس للبيع في التجمع الخامس, صفحة 44

2,272 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهز للاستلام ريسيل يشمل الصيانة & العدادات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬١٣٩٬٧٠٠ جنيه

    تاون 270م ريسيل ف سيتي جيت قطري ديار التجمع الخامس

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل مميز في كمبوند ميفيدا

    ABAZA for real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٤٢٣٬٩٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في Marq Gardens – استلام فوري

    مارك جاردنز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬١١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميفيدا برايم لوكيشن أقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ١٠٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل بنظام العقد القديم تسليم ​​٢٠٢٧

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع في سيتي جيت سافاير

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٣٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع تاون هاوس كورنر في سيتي جيت أفين فيلاز

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٢ متر مربع

    ١٠٥٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون -هاوس 250 م استلام فوري-لاند سكيب فيو

    AK Circle logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز قطامية اكستنشن تاون هاوس متشطب 300m pk2

    YaKan Properties logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 30

    تاون هاوس

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع - بالم هيلز pk2

    Massar logo image

5

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في الباتيو تاون استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    مدينة الباتيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢٩٬٢٢٥٬٧٧٦ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ماونتن فيو 1.1 القاهرة الجديدة

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٩٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأفضل سعر في سيتي جيت عقد قديم

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٦٢ متر مربع

    ٩٢٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 277م كورنر فيو جولف واجهه فيلا باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

4

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كواترو 270م ريسيل بالتقسيط جاهز للاستلام سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-سبيشيال تاونهاوس ميدل220م للبيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٦٧٥٬٠٠٠ جنيه

    كواترو جاهزة للاستلام الفوري للبيع في سيتي جيت

    Green Homes Real estate Agency logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٩٬٣١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب استلام سنتين في التجمع تقسيط 7سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٤٧٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب فاخر بالمطبخ وتكييفات حديقه مزوعه

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع تريو التجمع الخامس بمقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس متشطب بالكامل استلام فوري بسعر مش هيتكرر

    IRTKAZ logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٧٥٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان فيلا اقل سعر في سوق كمبوند جاهز الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان فيلا اقل سعر في سوق كمبوند جاهز الخدمات

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٧٣٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 24

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٤٥٬١٢٠ جنيه

    تاون هاوس مميز متشطب للبيع في القاهرة الجديدة !!

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٤٬١٨٠ جنيه/متر مربع