تاون هاوس للبيع في ازار 2, صفحة 3

126 عقارات أخرى
  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الآن! تاون هاوس فاخر في الجولدن سكوير بسعر مميز

    IRTKAZ logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل فيو لاندسكيب استلام فوري

4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل سعر بمقدم واقساط

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع في كمبوند أزار اقل من سعر السوق

    Next Door Consultancy logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في ازار استلام فوري موقع ممتاز

    متصدر

6

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز في القاهرة الجديدة

    Empire real estate and investment logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بموقع مميز- Azzar 2

    AK Circle logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس كورنر فيو لاندسكيب في أزار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في كمبوند ازار 2

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز فيو لاند سكيب للبيع في ازار2

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٠٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز فيو لاندسكيب للبيع في ازار 2

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل اجمالي تاون هاوس استلام فوري

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بأقل سعر في الكمباوند وتقسيط

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر فيو كلوب هاوس استلام فوري

    Makanak Investments logo image

5

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر ازار 176 م برايم لوكيشن ع مساحه خضرا

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بالتقسيط في أزار 2 جاهز للسكن

    Do estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه اقل سعر - كمبوند ازار التجمع الخامس

    TREX logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في ازار اطلاقا بموقع جيد !!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - أقساط مرنة - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار 60% تشطيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ١٢٢٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون ازار 2 متشطب بالاجهزه و التكيفات برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون كورنر للبيع بالتقسيط في أزار 2

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس ميدل باميز لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع