تاون هاوس للبيع في ازار 2, صفحة 2

126 عقارات أخرى
  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر باقل سعر و اميز لوكيشن في ازار 2

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم تاون هاوس لقطة فورى بمقدم وتكمله اقساط ازار2

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٤٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل اقل مقدم واقساط استلام فوري ازار2

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر لقطه لتاون كورنر بموقع مميزاستلام شهور

    Edge Real Estates logo image

4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لقطه بأقل مقدم و اطول فترة سداد

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن في قلب الكمبوند استلام فوري

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع باقل من سعر الشركة فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧٩٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون بحديقة خاصة - استلام فوري - بسعر مميز

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو مميز بمقدم وتكملة اقساطAzza2

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٧٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل للبيع فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 4غرف استلام فوري موقع مميز جداً فيو رائع

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ازار كورنر للبيع 225 م

    Spade consultancy logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري 176 م برايم لوكيشن

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كورنر فيو بحري بمقدم وتكملة اقساط ازار2

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في ازار تقسيط 3 سنين اقرب استلام

    IRTKAZ logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بسعر شقة استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع فى أزار لوكيشن مميز

    KAMF logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار لوكيشن مميز

    KAMF logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار انفينيتي

    KAMF logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٧١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أزار 2

    KAMF logo image

4

    5

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل سعر في أزار 2

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل استلام فوري بموقع مميز- Azzar 2

    AK Circle logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٧٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 176 فيو مميز بالتقسيط فى ازار لقطة

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 185 متر فى ازار 2 القاهره الجديده

    متصدر

    Conquer Properties logo image

5

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع