تاون هاوس للبيع في ازار 2, صفحة 4

126 عقارات أخرى
  • 12

    تاون هاوس

    ٢٢٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا تاون هاوس ميدل بمساحة 415 متر في ازار 2

    views investment logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٨٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ازار 2 بسعر وموقع مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار انفينيتي بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 176 فيو مميز بالتقسيط فى ازار لقطة

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_للبيع اقل سعر تاون هاوس باميز لوكيشن وفيو

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل للبيع– أرضي وأول ورووف | استلام 202

    Mr .Estates logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر في السوق تاون هاوس كورنر للبيع في أزار ٢

    Insider Real Estate Consultancy logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في ازار2 باقل سعر في الماركت

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعرمميز في ازار 2 فيو لاندسكيب

    Nile Real Estate logo image

5

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٩٣٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اكبر تاون هاوس ميدل في كمبوند ازار 2

    views investment logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٩٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | تاون هاوس في أزار 2 – القاهرة الجديدة

    Aqarpedia For Resale logo image

5

    5

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر استلام فوري باطلالة مفتوحة في ازار

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٧٢٬٩٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل من سعر السوق تاون هاوس كورنر افضل ڤيو في ازار

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بسعر أقل من السوق تاون هاوس ميدل

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٠٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    تاون هاوس

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع فى ازار التجمع الخامس

    Aqar Share logo image

4

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز تاون ميدل للبيع في أزار 2

    Akar Town Real Estate logo image

4

    5

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس في السوق بموقع متميز جدا ١٧٦م

    Premises logo image

3

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٣٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للتسليم - أقساط مرنة - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز - بإطلالة على الحديقة - جاهز للسكن

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للسكن - سعر أقل من سعر السوق - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع كمبوند ازار2 فيو مميز بسعر لقطة

    متصدر

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك مباشرة تاون هاوس ميدل في كمبوند ازار 2

    views investment logo image

4

    4

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بااقل سعر معروض بكمبوند ازار 2

    Spade consultancy logo image

5

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٥٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٥٬٢٧٢٬٥٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس مقدم وتكملة اقساط باقل سعر

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٥ جنيه/متر مربع