تاون هاوس للبيع في ازار 2

126 عقارات أخرى
  • 11

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو مميز بمقدم وتكملة اقساطAzza2

    4C Real Estate logo image

    ازار 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦١٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس 4 غرف نوم للبيع في ازار 2

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم تاون هاوس استلام فوري & لوكيشن مميز

3

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٢٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    أقل تاون هاوس في ازار2 مقدم واقساط في احسن لوكيشن

    Right Direction logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع لوكيشن مميز بأرخص سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل بسعر مغري استلام فوري لسرعه البيع

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس كورنر في ازار استلام فوري

    IRTKAZ logo image

5

    6

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بلوكىشن مميز - ازار 2

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالتقسيط حتى عام 2029 في أزار ٤ غرف نوم

    Do estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاو هاوس استلام 2026 و اقساط حتى 2029 فى ازار ٢

    Do estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٢٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في أزار 2 جاهز للاستلام بسعر مميز

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بأقل من سعر السوق استلام ٢٠٢٦ في ازار٢

    Premises logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٥٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهز للسكن للبيع في أزار ٢ بالتقسيط

    Do estate logo image

4

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٥٧٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري بفيو مميز بمقدم وتكملة اقساطAzza2

    4C Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٧٧٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل توتال سعر في ازار 2 تاون هاوس فيو لاند سكيب

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن لتاون هاوس للبيع بفيو مفتوح في ازار 2

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس 225متر استلام فورى بالتقسيط على 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل 176 فيو مميز بالتقسيط فى ازار لقطة

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر تاون هاوس ميدل استلام فورى في ازار 2 azzar

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر في ازار استلام فورى بمقدم واقساط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    تاون هاوس

    ١٤٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر ريسيل فى موقع مميز استلام فورى

    IRTKAZ logo image

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بأقل سعر استلام فوري لوكيشن مميز

    متصدر

    IRTKAZ logo image

5

    5

    ٢٧٥ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر تاون هاوس في AZZAR 2

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٥٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    تاون هاوس

    ١٠٬٩٥٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بالقسط حتي 2030بأفضل فيو في الكمبوند

    Scout Real Estate logo image

4

    4

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٢٬٢٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لوكيشن مميز فيو لاند سكيب استلام فوري

4

    5

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع