بنتهاوس (روف) للبيع في التجمع الخامس, صفحة 15

1,488 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس باطلالة مفتوحة داخل ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ماونتن فيو هايد بارك فيو مميز

    KAMF logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس لوكيشن مميز بماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع فى ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس على لاندسكيب كبير و بأقل مقدم استلام فورى

    Spade consultancy logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس استلام فورى بحمام سباحة خاص-فيو ليك

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بسعر ولوكيشن مميز _ ماونتن فيو هايد بارك

    Spade consultancy logo image

3

    2

    ٢٤٦ متر مربع

    ٣٩٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ذا هيلز آت ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة 140م استلام فورى 9.700.000 ويوجد تقسيط

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٣٨٦٬٨٦٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بمقدم واقساط موقع مميز جدا

    متصدر

    Spade consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس فاخر في باتيو أورو لافيستا

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر مساحة بنتهاوس للبيع في فيفث سكوير المراسم

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٣١٦ متر مربع

    ٥٣٬٧٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٦٢٬٢٠٠ جنيه

    امتلك شقتك بمقدم 0% مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٦٢٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في بيت الوطن بمقدم 0%مساحه 140 متر+ 24م

    Zein for real estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع بافضل سعر بكمبوند بروميناد

    Gold Routes logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بالتكيفات للبيع فى المراسم ,التجمع الخامس

    TREX logo image

2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٨٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس شبه مكتملة في موقع مميز في منطقة باتيو

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس فاخرة للغاية مع سطح خاص

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في جايد تكمله اقساط

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس للبيع استلام فوري بموقع مميز فيليت

    Mr .Estates logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٦ متر مربع

    ٨٣٬٠٤١ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خصم 10% بنتهاوس متشطب بالكامل في سيتي جيت بالتقسيط

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٩٦٬١١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك بنتهاوس متشطب بالتكييفات و المطبخ + روف خاص

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع