بنتهاوس (روف) للبيع في لايك فيو ريزيدنس

135 عقارات أخرى
  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بموقع مميز وسعر لقطه بنتهاوس ليك فيو ريزيدنس

    Scout Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس ١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٨٦٬٣٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص 4 غرف

    East wing logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الترا سوبر لوكس للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع اقل سعر متر في ليك فيو بأفضل موقع

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف + 207م رووف للبيع + ناني + جاكوزي

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحة خاص | ليك فيو ريزيدنس

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٧٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 25

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب فاخر للغاية مع حمام سباحة خاص

    Do estate logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم بنتهاوس فاخر سمارت هوم برايفت بوول في التجمع

4

    3

    ٢٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 289م+ حمام سباحة خاص-اقل سعر في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ٨١٬٣١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش 210 م مع للبيع بسعر في LVR

    AK Circle logo image

4

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بنتهاوس جاهزة للسكن مع مسبح بتشطيبات كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع حمام سباحه مع 100م روف سعر 11مليون

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو مميز بنتهاوس 298م للبيع بدون تشطيب تسليم فوري

    Amlak akareya logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 298 متشطب بالفرش-استلام فوري-lake View

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ١٠٤٬٠٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر في السوق بنتهاوس 345 م مع حمام سباحة

    AK Circle logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 266 م مع حمام سباحة للبيع في lake view

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٥٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس بحمام سباحه خاص

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز بنتهاوس في التجمع و تشطيب فخم جدا وسعر لقطه

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ١٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر متشطب و مفروش بالكامل مع تكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٧٢ متر مربع

    ١١٥٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سمارت هوم بحمام سباحة | ليك فيو

    NIFE Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ١١٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر نادر | ليك فيو ريزيدنس

    متصدر

    NIFE Real Estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٩٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    298 م بحمام سباحه خاص و اقل سعر بموقع متميز جدا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب باقل من سعر السوق بموقع متميز جداا

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٧ جنيه/متر مربع