بنتهاوس (روف) للبيع في لايك فيو ريزيدنس, صفحة 3

135 عقارات أخرى
  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس300متر لوكيشن متميز استلام فوري في ليك فيو

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس سوبر لوكس بحمام سباحة في ليك فيو ريزيدنس

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: بنتهاوس فاخر ومفروش بالكامل في ليك فيو

    SKEEP logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٠٨٬٦٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بينتهاوس بالتكييفات متشطب في ليك فيو ريسيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ١٣٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينت هاوس بحمام سباحة و مساحة كبيرة فى موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ٩٧٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بمساحة 298 م للبيع في lake View Residence

    AK Circle logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٩٣٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز للاستلام بإطلالة على البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر أقل من السوق، أكبر مساحة، جاهز للسكن فورًا.

    Spade consultancy logo image

4

    5

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٢٬٨٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس استلام فورى بحمام سباحة خاص-فيو ليك

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري للبيع موقع مميز بسعر ميتفوتش

    Mr .Estates logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٧٬٧٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس بسعر مميز على البحيره برايم لوكيشن

    Capital Broker logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٣٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مفروش بالكامل في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩٣٬٩٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحه خاص للبيع في ليك فيو ريزيدنس ١

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    (بنتهاوس (روف

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنت هاوس مميز في كمبوند ليك فيو ريزيدنس

    ABAZA for real estate logo image

3

    4

    ٣٤٥ متر مربع

    ٩١٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – بنتهاوس بموقع مميز و تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٦٧ متر مربع

    ١٠٨٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٧٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب حديث بسعر مميز وڤيو مفتوح علي لاجون!

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب بالفرش استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس متشطب استلام فوري للبيع في ليك فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ١٢٤٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس تشطيب كامل للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٩٦٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٩٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل بنتهاوس 243 م للبيع بالتقسيط في ليك فيو

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٨٦٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع بحمام سباحة خاص وفيو مفتوح

    متصدر

    INST8 Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 266 متر مع حمام سباحة بسعر مميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز في ليك فيو ريزيدنس - موقع متميز

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٧٨٬٨٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسبح خاص - قابل للتفاوض - موقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٩٨ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٦ جنيه/متر مربع