بنتهاوس (روف) للبيع في لايك فيو ريزيدنس, صفحة 6

135 عقارات أخرى
  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف برووف + جاكوزي و باركينج خاص ليك فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٩١٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بحمام سباحه خاص + بالفرش - ريسيل - ليك فيو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٨ متر مربع

    ١٠٨٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس – جاهز للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٦٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ٤ غرف مفروشة في ليك فيو بحمام سباحة خاص

    Good Vibe Homes logo image

4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص بنتهاوس في الوجود 300م عالبحيرات- ليك فيو

    Amlak akareya logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأسعار مميزة متاحة. مساحة 266-298-300-345

    Amlak akareya logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٢٬٧٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مفروش للبيع في ليك فيو بحمام سباحة خاص

    Good Vibe Homes logo image

3

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٤ غرف بنتهاوس للبيع في ليك فيو ريزيدنس - مفروش

    Good Vibe Homes logo image

4

    4

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر بنتاهوس 266 متر يطل على البحيرة

    Amlak akareya logo image

4

    4

    ٢٦٦ متر مربع

    ٨٨٬٣٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس الوحيد بأميز موقع بالكمبوند على الببخيرات

    Amlak akareya logo image

5

    5

    ٤٦٥ متر مربع

    ٨١٬٧٢٠ جنيه/متر مربع