بنتهاوس (روف) للبيع في الباتيو اورو, صفحة 6

210 عقارات أخرى
  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع 4 غرف باتيو اورو التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند الباتيو أورو فيو لاند سكيب

    Brokers Hub logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو لاندسكيب وفلل برووف في الباتيو اورو

    IRTKAZ logo image

4

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٦٩٬٠١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع بينتهاوس بروف بأميز و ارقى موقع

    Square real estate logo image

4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 3/4 تشطيب في لافيستا الباتيو اورو

    Rakar Investments logo image

4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٦٥٬٩٧٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس هيتباع بالكامل بالفرش و الاجهزه وفيو مميز

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    23% خصم للكاش بينتهاوس باميز و ارقى موقع فيو مميز

    Square real estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٩١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان بنتهاوس ريسيل باقل من سعر الشركه

    IRTKAZ logo image

3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بيع 4 غرف باتيو اورو التجمع فوري فيو بحيرة

    Compound Hekaya logo image

4

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك الفاخرة في باتيو أورو بموقع متميز

    Gaby's Homes logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٧٤٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مع رووف للبيع بموقع متيمز في التجمع الخامس

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ١١٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتاهوس 4 غرف استلام فوري متشطب اطول سداد

    Egypt Best Properties logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٠٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    (بنتهاوس (روف

    ١٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس روف للبيع في Patio Oro – فيو رائع جدا

3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٦٢٬١٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فاخر للبيع في إل باتيو أورو بسعر مغرى

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في الباتيو اورو نص تشطيب

    Global Marketing Real Estate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٩٦٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فوري في الجولدن سكوير من لافيستا

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٦٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في كمبوند باتيو أورو لاندسكيب ولاجون

    Brokers Hub logo image

3

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق - استلام فوري - علي مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 240م بحرى فيو مميز فى باتيو اورو اقل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع روف للبيع في الباتيو أورو - لافيستا

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر بنتهاوس استلام فوري / ريسيل - باتيو اورو

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٧٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس ريسيل بتصميم BOHO-الباتيو اورو باقل سعر

    4C Real Estate logo image

4

    3

    ٣٧٢ متر مربع

    ٤٩٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس استلام فورى على حمام السباحة بأقل سعر

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٤٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بينتهاوس 235متر استلام فوري فيو مفتوح لاندسكيب

    Spade consultancy logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع