بيوت و فلل 3 غرفة نوم للبيع في السويس

102 عقارات أخرى
  • 21

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رائعة 685 متر صف اول اطلالة بحر - مفروشة

    Cairo Gate Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٢٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    من المالك قريه ازها توين هاوس فوري تشطيب كامل

    Property Hills  One logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٨٩٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ف العين السخنه جاهزة للاستلام ع البحر متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بمقدم890 الف بفيو ساحر على البحر بتشطيب فاخر

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • ستيلا دي ماري

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Remco for Real Estate
    السويس,العين السخنة,ستيلا دى ماري,ستيلا دى ماري 1

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول على البحر بتشطيب فاخر بأقساط سهله

    Falcon for Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 210م مستقلة علي البحر بالسخنة استلام فوري

    sherwoods property logo image

    قرية بلاجيو, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    15 متـر للبـحر - فيو من كل غرفة - لوكيشن خيالي

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلك في ازها السخنة متاحة الان

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٥٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 750K فيلا LUXURY شايفه البحر من جميع الزوايه

    Falcon for Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • لافيستا راي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 20
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    السويس,العين السخنة,لافيستا

    3 غرفة

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني على البحر استلام فوري متشطبة تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا دوبلكس للبيع العين السخنه بسعر لقطه .

    Zone Properties . logo image

    اورلاندو 2, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 180 م مفروشة بحديقة للبيع تيوليب العين السخنة

    متصدر

    Arsam Real-estate logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مكتملة التشطيب مباشرة على اللاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ٢٤٨ متر مربع

    ١١١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في قرية لاجولي مارينا العين السخنه

    Town River logo image

    لاجولي مارينا السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بمقدم 25% في ستيلا دي ماري بموقع مميز علي 3س

    Tradmark Real Estate logo image

    ستيلا دى ماري 1, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٥١٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع توين هاوس في منتجع تلال العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكيشن مميز علي البحر مباشره في اريج السخنه

    Town River logo image

    اريج, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبة بالكامل صف اول على البحر ازها

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٤٨ متر مربع

    ١٢٩٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري، بانوراما فيو لاجون متشطبة

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول بحر فيو بحر مباشر في لافيستا

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا جاردنز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ١٠٨٬٧٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس بجاردن للبيع في في لافيستا 6 السخنة

    Z Investments For Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع