شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 5

1,301 عقارات أخرى
  • 11

    شاليه

    ٥٬٨٩٣٬٧٥٠ جنيه

    شالية بحديقة متشطب بالكامل بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه أرضي للبيع في لافيستا 6 بإطلالة على البحر

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 3 غرف متشطب بالكامل يطل علي البحر في مجادا

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع برووف خاص استلام فورى متشطب بالكامل

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م بجاردن للبيع لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع بتقسيط مقدم 465 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع فى لافيستا 7 العين السخنه - موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٩٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه يطل علي البحر في ازها السخنه متسلم

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليهك على البحر بمقدم 3% فى تلال السخنه+قسط12سنة

    Roots Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٣٬٤٢٧٬٠٠٠ جنيه

    صيف ف احلي مكان بوهو السخنة دوبلكس للبيع بالتقسيط

    Property Hills  One logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٧١٬٨٠٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول صف أمامي على البحر بإطلالة علي لاجون

    Aqar Misr logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع 120م – Ultra Super Lux – شامل الفرش

    Golden Vision logo image

    بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% وبالتقسيط حتي 10سنوات شاليه سي فيو

    Square Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٢٬٤٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه على البحر وحمام السباحة بالفرش لا فيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضى بجاردن فيو حمام سباحه تشطيب كامل استلام فورى

    Scale for Real estate investments logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ارضي يرى البحر في لافيستا 3

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 3, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ريسيل فى المونت جلاله 130m فيو لاجون

    INVEST PRO logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في لا فيستا 5 بالفرش على البحر بسعر لقطة

    One Estates Real Estate logo image

    لافيستا 5, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع السريع في السخنه متشطب جاهز للسكن

    La Costa For Real Estate logo image

    لاجونا باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية | للبيع | لافيستا السخنة

    ERA Real Estate Egypt logo image

    لافيستا 1, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ٢٢٤ متر مربع

    ٣٧٬٩٤٦ جنيه/متر مربع