شاليهات 3 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 10

1,301 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية مفروش صف ثالث علي البحر فى لافيستا 6 السخنه

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه قريه اروما

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه اروما ارضي بجاردن

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بلومار السخنه

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ١٬٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب فاخر بفيو بحري-استلام فوري بأفضل لوكيشن

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ١٤٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية تلال العين السخنه

    Town River logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شاليه

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلومار الدوم العين سخنه لوكيشن مميز

    Sweet Home Realestate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شاليه

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري يري البحر - تشطيب كامل

    New Avenue Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سينيور للبيع في أزها السخنة صف أول لاجون

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف استلام فوري بمقدم 1,230 وقسط 5 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 7, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف فيو بحر المونت جلاله للبيع بافضل سعر

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٥٠٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى يطل مباشره على البحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية أرضى للبيع 3 غرف جولف فيو العين باى

    SG Real Estate logo image

    العين باي, العين السخنة, السويس

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٢٬٧٨٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شاليه 3غرف في ازها استلام فوري افضل مرحله

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٧٣٧٬٥٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 180م بجاردن للبيع لافيستا بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه بجاردن 3غرف بتقسيط مقدم 575 الف وقسط 8 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف للبيع في لافيستا 6 بافضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شاليه

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 150م بجاردن مفروش لافيستا فيو دايركت بحر-بول

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 3 غرف بجاردن مفروش لافيستا افضل سعر بالماركت

    Tradmark Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب ومفروش بالتكيفات يطل على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه كامل التشطيب مع مكيفات هواء ومطبخ

    New Avenue Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٨٩٬٤٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه 3 غرف 120 م² جاهز التسليم المونت جلالة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في بلومار العين السخنة بفيو بحر مميز

    Chances Real Estate logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٦١٣٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شاليه مميز 110م | 3 غرف متشطب | المونت جلالة

    متصدر

    Oqood Investments logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤١٬٩٣٦ جنيه/متر مربع