عقارات 2 غرفة نوم للبيع في العين السخنة, صفحة 16

1,534 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه115م استلام فوري Double View بمقدم460 الف

    Falcon for Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري متشطب شاليه ارضي بجاردن فيو البحر

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٧٬٧٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فورى سي فيو بأقل سعر في جبال السخنة

    Roots Real Estate logo image

    جبال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٧٩٬٩٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع في العين السخنة في La Sirena palm Bea

    Remax 360 logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه علي أقساط حتي 10 سنوات يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٩٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 27

    شاليه

    ٧٬٠٧٢٬٥٠٠ جنيه

    شاليه بحديقه خاصه مفروش بالكامل يطل ع حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    ماونتن فيو العين السخنة, ماونتن فيو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٠ متر مربع

    ٨٨٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص تكملة أقساط يطل على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٥٬٨٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه برووف خاص تكملة أقساط يطل على حمام السباحه

    Trends Real Estate Egypt logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع العين السخنه قريه ماليبو ارضي بجاردن

    Town River logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شالية دور ارضى تشطيب فاخر فى منتجع إمباير

    Arsam Real-estate logo image

    امباير ريزورت, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع بارقي قري العين السخنه قريه اروما

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع قرية لاسيرينا بالم بيتش العين السخنه

    Town River logo image

    لاسيرينا بالم بيتش, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مميز العين السخنه قرية بلومار الدوم

    Town River logo image

    بلومار, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٤٤٤٬٠٠٠ جنيه

    شالية للبيع فوري علي البحر بخطوه واحده في السخنة

    Falcon for Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقق فندقية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقى على البحر للبيع تلال سخنةوحدات محدوده

    Egypt Best Properties logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه مفروش في منتجع فندقي 5 نجوم- عين سخنه

    Aqarpedia For Resale logo image

    تيوليب, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه مميز للبيع قرية بياسيرا العين السخنه

    Town River logo image

    بياسيرا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فيو مميز قرية لافيستا راي العين السخنه

    Town River logo image

    لافيستا راي, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٩٬٦٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري 2 نوم سي فيو متشطب تقسيط 6 سنوات

    Towers Map logo image

    بوهو, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٥٬٧١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لافيستا توباز شالية فيو بحر إستلام فوري موقع مميز

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافيستا توباز, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شاليه

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بتشطيبات كامله Vib فيو بحري رائع برايم لوكيشن 130م

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه ثاني برووف فيو بحر وحمام سباحة متشطب واستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٨٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    Bella vento إطلالة على المسبح والمناظر الطبيعية

    Feeds logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دور أول فيو البحر و حمام سباحة متشطب واستلام

    Scale for Real estate investments logo image

    مورانو, العين السخنة, السويس

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه استلام فوري Sea View في لافيستا متشطب تقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

    لافيستا 6, لافيستا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

صورة لـ  في العين السخنة
مؤشرات حول أداء المجتمع
العين السخنة

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…