عقارات 1 غرفة نوم للبيع في السويس, صفحة 3

474 عقارات أخرى
  • 10

    شاليه

    ٧٬٦٧٩٬٥٣٠ جنيه

    بمقدم 10 % امتلك شاليه في موقع متميز و قسط حتي 6 س

    Tradmark Real Estate logo image

    بلو بلو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٩٤٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٢٥٦٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شاليه في ذا جروف-ريفا

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع مفروش بالكامل يطل على اللاجون والبحر

    Trends Real Estate Egypt logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب بالكامل في مارينا تاورز اقساط علي 10س

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١١٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سويت غرفه نوم بالتشطيب في Kai العين السخنة

    Abrag Real Estate logo image

    كاي السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٩٠٬٣٦١ جنيه/متر مربع

  • لا سيرينا ميني إيجيبت

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Lasirena Group
    السويس,العين السخنة,لا سيرينا ميني إيجيبت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    شاليه

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية ارضي متشطب للبيع فيو علي البحر في باي ماونت

    Z Investments For Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٨٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٩٬٦١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في المونت جلالة العين السخنة

    Selection Code logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٦٬٧٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فورا شاليهك Sea View بأقل سعر فى السخنه

    Roots Real Estate logo image

    بيلا فينتو جلالة, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 75م جاردن 45م فوري تشطيب كامل أرضي

    Aqar Misr logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه دايركت علي البحر تحت ادارة كونكورد السلام

    Roots Real Estate logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٦٩٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • هيفن هيلز بورتو السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٨٥٬٧٥٠ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Al - Borouj Misr Developments Group (ABM)
    السويس,العين السخنة,هيفن هيلز بورتو السخنة

    1 - 2 غرفة

  • 10

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع سعر مميز مرحلة ايلاند 1 العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    جراند فيو, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٤ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية 70م للبيع مفروش كورونادو مارينا

    Arsam Real-estate logo image

    كورونادو مارينا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بإطلالة مباشرة على البحر

    New Avenue Real Estate logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه فيو مميز بقرية ذا جروف العين السخنة

    Arsam Real-estate logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٤٬٢٧٩٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس متشطب للبيع عالبحر ف تلال السخنة

    New Avenue Real Estate logo image

    تلال السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٢٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • إم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٤٩٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شاليه

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع اروما السخنه متشطب ومفروش علي البحر

    Town River logo image

    اروما ريزيدنس, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٥١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شاليه

    ٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سوبر لوكس للبيع -سعر مميز واستلام فوري

    Right Direction logo image

    ماليبو, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في كاريبيان باي بورتو السخنة | إطلالة

    Aqarpedia For Resale logo image

    كاريبيان باي, بورتو السخنة, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برؤية كاملة للبحر وبسعر حرق جاهز للاستلام وتسهيلات

    Corporate Deals logo image

    باي ماونت, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٨١ متر مربع

    ٤٣٬٢٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شاليه

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه غرفة نوم ب Fly Garden- متشطب - تقسيط 8 سنوات

    Towers Map logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    1

    2

    ٦٥ متر مربع

    ٦٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • كاي السخنة

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Misr Italia
    السويس,العين السخنة,كاي السخنة

    1 - 3 غرفة

  • 10

    شقة

    ٣٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بإطلالة بحر كاملة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماجادا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٣٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 73م مفروش للبيع ف المونت جلاله افضل لوكيشن

    Tradmark Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٥١٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬٠٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الماركت شاليه 71م بول فيو استلام فوري

    Tradmark Real Estate logo image

    أزهى, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧١ متر مربع

    ٨٥٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه إطلالة مباشرة على البحر والمسبح

    Feeds logo image

    ذا جروف, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه متشطب بموقع مميز بالتقسيط علي 10 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    كارنيليا, العين السخنة, السويس

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • ليتل فينيس

    السعر عند الإطلاق:

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Hassan Allam Holding
    السويس,العين السخنة,جاز ليتل فينيسيا جولف

    1 - 4 غرفة